Výsledky 41.ročníku přespolního běhu KOLEM DOMÁCÍHO VRCHU » 29.9.2017

Výsledky

KOLEM DOMÁCÍHO VRCHU
Pořadatel: LK Kraslice a DDM Kraslice    
Datum závodu:  23.9.2017    
         
Kategorie: Ml. předžáci: 2011 a mladší Délka trati 500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2011 Kindrátová Barbora TJ Horal Stříbrná 3:24
2 2011 Loskotová Veronika AK Sokolov 3:25
3 2011 Vlček Michal LK Kraslice 3:55
4 2011 Zuber Tomáš AK Sokolov 4:10
5 2013 Šilhan Kryštov WITTE BIKE TEAM 4:13
6 2012 Frankovičová Eliška  TJ Sokol Kraslice 4:28
7 2013 Scheibner Elias TJ Sokol Kraslice 4:48
8 2011 Hoznourová Leona TJ Sokol Kraslice 5:01
9 2012 Staňková Lilien TJ Horal Stříbrná 5:13
10 2013 Slíva Čeněk Plzeň 5:57
11 2014 Vetenglová Laura BSK Tatran Kraslice 6:21
12 2014 Kvasníková Lucie Kraslice 6:27
13 2014 Vlčková Zuzana LK Kraslice 7:58
14 2012 Matoušek Adam Kraslice D
         
Kategorie: Předžáci: 2007 - 2010 Délka trati 500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2007 Čepek Martin Dukla Praha 2:25
2 2007 Šilhan Šimon WITTE BIKE TEAM 2:34
3 2007 Mucha Šimon BSK Tatran Kraslice 2:38
4 2008 Pouzar Jakub TJ Sokol Kraslice 2:45
5 2007 Kuzebauch Otakar TJ Sokol Kraslice 2:47
6 2007 Strejček Nikolas BSK Tatran Kraslice 2:52
7 2008 Peteš Alexandr TJ Sokol Kraslice 2:59
8 2009 Šlechta Jakub AK Sokolov 3:00
9 2008 Svatoš Daniel TJ Sokol Kraslice 3:16
10 2009 Kvasník Petr Kraslice 3:23
11 2009 Banýr Petr Kraslice 3:24
12 2009 Mikač Martin AK Sokolov 3:25
13 2008 Žalud Daniel AK Sokolov 3:26
14 2010 Guba Vojtěch AK Sokolov 3:27
15 2008 Haller Tobiáš Kraslice 3:28
16 2009 Langhammer Tobiáš TJ Sokol Kraslice 3:30
17 2010 Martínek Ondřej Kraslice 3:31
18 2010 Dropinský Mikuláš TJ Sokol Kraslice 3:32
19 2010 Balog Samuel Kraslice 3:40
20 2007 Brož Jiří TJ Sokol Kraslice 3:42
21 2010 Martínek Filip Kraslice 3:54
22 2011 Adelt Lubomír Kraslice 4:04
23 2012 Jodas Vít Kraslice 4:08
24 2007 Vozár Petr AK Sokolov 4:58
         
Kategorie: Předžákyně: 2007 - 2010 Délka trati 500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2007 Fischer Nataly TJ Horal Stříbrná 2:44
2 2007 Janíková Eliška AK Sokolov 2:45
3 2008 Slabá Eliška TJ Sokol Kraslice 2:50
4 2010 Lédlová Kristýna TJ Sokol Kraslice 2:53
5 2009 Hrbková Beata AK Sokolov 2:54
6 2008 Kričfalušiová Kateřina BSK Tatran Kraslice 2:57
7 2008 Hadravová Jana AK Sokolov 3:00
8 2007 Nýdlová Aneta AK Sokolov 3:01
9 2009 Loskotová Lucie AK Sokolov 3:04
10 2006 Petešová Bianka TJ Sokol Kraslice 3:05
11 2008 Dufková Nely AK Sokolov 3:07
12 2007 Balogová Daniela Kraslice 3:08
13 2009 Gaborová Timea Kraslice 3:17
14 2010 Schreiner Elen TJ Sokol Kraslice 3:18
15 2008 Vetenglová Adéla BSK Tatran Kraslice 3:22
16 2008 Karpjaková Barbora AK Sokolov 3:23
17 2008 Valníčková Viktorie BSK Tatran Kraslice 3:27
18 2008 Souralová Eliška TJ Sokol Kraslice 3:28
19 2010 Valetová Natálka Kraslice 3:29
20 2009 Zuberová Kateřina AK Sokolov 3:34
21 2008 Frankovičová Kateřina TJ Sokol Kraslice 3:46
22 2010 Capová Sára Kraslice 3:48
23 2009 Pohlodková Vanesa Kraslice 4:24
         
Kategorie: Mladší žáci: 2005 - 2006 Délka trati 1500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2006 Vyleta Jakub Baso Sokolov 8:57
2 2005 Milko Matyáš AK Sokolov 9:01
3 2006 Staněk Jakub TJ Horal Stříbrná 9:18
4 2005 Čudan Vladimír AK Sokolov 9:29
5 2005 Mucha Matěj TJ Sokol Kraslice 9:32
6 2006 Krämling Martin AK Sokolov 9:37
7 2005 Balog Štefan Kraslice 10:03
8 2006 Gabor Samuel Kraslice 10:08
9 2005 Hoznour Richard TJ Sokol Kraslice 10:13
10 2005 Gabor Patrik Kraslice 10:14
         
Kategorie: Mladší žákyně: 2005 - 2006 Délka trati 1000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2006 Tomášková Eliška AK Sokolov 5:51
2 2006 Tišerová Monika BSK Tatran Kraslice 5:52
3 2005 Primačová Karolína TJ Sokol Kraslice 6:15
4 2006 Minaříková Karolína BSK Tatran Kraslice 6:27
5 2006 Vopičková Amelie BSK Tatran Kraslice 6:58
6 2005 Vaczi Adéla TJ Sokol Kraslice 7:19
7 2006 Baloková Mariana Kraslice 7:49
8 2005 Pasztorová Tereza BSK Tatran Kraslice 8:23
9 2005 Bocková Eliška BSK Tatran Kraslice 8:36
         
Kategorie: Starší žáci: 2003 - 2004 Délka trati 2000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2003 Prokopec Martin Kraslice 7:50
2 2004 Luhovský Danylo Kraslice 9:22
3 2004 Nguyen David TJ Sokol Kraslice 9:28
4 2003 Pařil Daniel TJ Sokol Kraslice 9:30
5 2004 Truhlář Antonín TJ Sokol Kraslice 11:22
6 2004 Fiala Jan Kraslice 11:56
         
Kategorie: Mladší dorostenky: 2001 - 2002 Délka trati 1500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2002 Vopičková Vanesa BSK Kraslice 8:55
2 2002 Müllerová Natálie BSK Kraslice 10:38
         
Kategorie: Muži:  1983 - 1998 Délka trati 9000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1982 Hubený Josef AK Sokolov  35:28
2 1998 Vopička Jaroslav BSK Tatran Kraslice  43:44
         
Kategorie: Muži veteráni:  1982 a starší Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1968 Čepek Robert PSK Olymp Praha  16:45
2 1971 Hadrava Jiří AK Sokolov  17:57
3 1976 Šilhan Jiří WITTE BIKE TEAM  18:27
4 1971 Vyleta Karel Kraslice  20:07
5 1973 Vávra Jan Kraslice  20:32
6 1953 Westermaier Jiří Kolová  20:33
7 1962 Vrba Karel HK Habartov  21:31
8 1971 Hájek Pavel Praha  23:38
         
Kategorie: Ženy  1983 - 1998 Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1998 Šulanová Michaela Kraslice  22:58
         
Kategorie: Ženy veteránky 1982 a starší Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1974 Bzenecká Romana TEAM BONO  21:25
2 1974 Kuzebauchová Šárka TJ Sokol Kraslice  30:22
         
Závod proběhl za pěkného podzimního počasí. Zúčastnilo se 101 závodníků.

Všechna práva vyhrazena © Lyžařský klub Kraslice z.s. | E-mail: info@tatrankralice.cz | Vyrobil © Truthprint 2012 | Tisk